Gizemli Ada: Mençuna (2023) Filmi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Filmler
  4. »
  5. Gizemli Ada: Mençuna (2023) Filmi

Gizemli Ada: Mençuna (2023) Filmi

KurguSözlük KurguSözlük -
57 0

Gizemli Ada: Mençuna (2023) filmi, bir Türk filmi önerisiyle sizlerleyiz. Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren bu film hakkında olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Lütfen söz konusu film hakkında düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Gizemli Ada: Mençuna (2023) Filmi

Bora Onur’un yönetmenliğini üstlendiği bu komedi, macera ve aile filmini bakalım beğenecek misiniz? Havaların ısındığı şu günlerde film izlemekte ayrı bir keyif verebilir.

Filmin Konusu

Yaptığımız araştırmalar sonucunda ulaştığımız konu bilgisi şu şekildedir.

Oyun tasarımcısı Doruk, son zamanlarda bağımlılık yönünden eleştirilen oyunların aynı zamanda çocuklara hayatı da öğretebileceğini kendi tasarladığı bir oyunla göstermek istemektedir. Yeni tasarlamış olduğu oyun diğer oyun türlerinden biraz farklıdır. Seçilecek olan on çocuk ile birlikte tam anlamıyla tasarlanabilecek bir oyun yapısına sahiptir. Şöyle ki; bu oyun telefon yerine gerçek dünyada geçmektedir. Çocuklar oyunu gerçek dünyada oynamaktadır. Bakalım çocuklar oyunun içerisinde ders çıkarabilecekler mi?

(Söz konusu bu özet tam olarak filmin konusunu yansıtmayabilir. Farklı kaynaklara da başvurunuz.)

Filmin Fragmanı

Gizemli Ada: Mençuna Fragman

Film Önerileri

Web sitemizde sinemaya dair olabildiğince makale paylaşarak siz değerli okuyucularımıza bilgi vermeye çalışmaktayız. Yine bu film de film önerileri bakımından sunmuş olduğumuz bir film türüdür. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Raksha Bandhan Filmi

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu film hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için farklı kaynaklara da başvurunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir