İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aktörler
  4. »
  5. İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında?

İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında?

KurguSözlük KurguSözlük -
141 0

İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında? Bu makalemizde sizlere Türk kadın aktör İsabella Dam Güvenilir hakkında olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında?

İsabella Damla Güvenilir Kimdir? Kaç Yaşında?

18 ocak 2009 tarihinde America – New York’da doğmuştur. Annesi Yurdanur Güvenilir’dir. Anne tarafı Trabzon’lu, Baba tarafı Arnavut göçmenidir. 1 kardeşi (abla) vardır. Ailesi ile birlikte İstanbul Şile’de yaşamaktadır. Ünlü aktör 14 yaşındadır.

2014 – 2019 yılları arasında kanal 7’de günlük yayınlanan Elif dizisinde başrol oynamıştır. Oyunculuk kariyerindeki ilk dizidir ve 938 bölüm boyunca yer almıştır.

Türkiye’de katılmış olduğu bir düğünde prodüksiyon işiyle uğraşan bir akrabasının kendisini görmesi ve daha sonrasında gelişen olaylar sonucunda oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Ayrıca 2019 yılında Kadın dizisinde Selin rolünü, 2020 yılında ise Baharı Beklerken isimli günlük yayınlanan dizide 81 bölüm boyunca Bahar karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Şeref Meselesi isimli dizide de yer almıştır. (Elif Kılıç)

Pokito
isimli bir Youtube kanalı da vardır.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Jenna Ortega Filmleri Ve TV Dizileri

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Bilgilerde eksiklik veya yanlışlık söz konusu olabilir. Lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir