Raksha Bandhan
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Filmler
  4. »
  5. Raksha Bandhan Filmi Hakkında Bilgiler – Hint Filmleri

Raksha Bandhan Filmi Hakkında Bilgiler – Hint Filmleri

KurguSözlük KurguSözlük -
194 0

Raksha Bandhan : bu yazımızda sizlere film hakkında olabildiğince detaylı bir biçimde bilgi vermeye çalışacağız.

Raksha Bandhan

raksha bandhan
film

2022 yılına ait Hint Filmi‘dir.

Belki de daha önce izlemiş olduğunuz Hint Film’lerindeki aktörlerle karşılaşabilirsiniz. Hint Film’lerinin alışılagelmiş yönlerini sıkça göreceğiniz bir film.

Söz konusu filmin sinema bakımından eleştirisi uzmanlar tarafından yapılmış olsa gerek ancak bu makalede daha çok filmin genel hatları hakkında bilgi sunacağız.

Film hakkındaki detaylar şu şekildedir.

Raksha Bandhan Konusu

İmdb‘deki özete göre.
4 kız kardeşin en büyük ve tek erkek kardeşi olan Lala Kedarnath, babası tarafından kurulan bir chaat dükkanı işletiyor. Lala, hasta annesine ölüm döşeğindeyken, ancak önce kız kardeşlerini evlendirme sorumluluğunu yerine getirdikten sonra evleneceğine dair söz verir. ardından, Lala’nın aile değerlerini korurken kız kardeşlerini evlendirmek için amansız çabaları var. ayrıca Lala’nın hayatıyla ilgili, çocukluk aşkı Sapna ile olan romantik ilişkileri ve sevdiği kadının yıllardır evlenememelerine olan tepkisi söz konusudur. ancak Lala’nın kız kardeşlerine olan bağlılığı, kendisinin ve Sapna’nın aşk hikayesinin başlamasına büyük bir engel teşkil ediyor. Lala’nın yemininin önemini anlayan Sapna, amacına ulaşana kadar beklemeye karar verir.

Film Detay

Yönetmen : Aanand l. rai

Senaryo: Kanika Dhillon – Himanshu Sharma

Oyuncular: Akshay Kumar , Bhumi Pednekar , Sadia Khateeb , Sahejmeen Kaur , Smrithi Srikanth , Deepika Khanna , Sahil Mehta , Neeraj Sood , Seema Pahwa , Abhilash Thapliyal .

Ülke ve yıl : Hindistan – 2022

Tür : Komedi, Dram, Aile

Süre : 110 dakika

İmdb puanı : 5.2 (25 bin oy)

Raksha Bandhan Fragman

Raksha Bandhan Ne Demek?

Hinduların korunma bağı festivali’dir.

Bu makaledeki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sizlere sunulmuştur. Film hakkında daha fazla araştırma yapmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir