sadia khateeb
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aktörler
  4. »
  5. Sadia Khateeb Kimdir? – Hint Kadın Aktörler

Sadia Khateeb Kimdir? – Hint Kadın Aktörler

KurguSözlük KurguSözlük -
141 0

Sadia Khateeb : Bu yazımızda sizlere Hint kadın aktör Sadia K. hakkında bilgiler vereceğiz. Lütfen aktör hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Hint Kadın Aktör
Hint Kadın Aktör

Sadia Khateeb Kimdir?

Yaptığımız araştırmalar sonucunda şunları söyleyebiliriz ki; 18 eylül 1997 tarihinde Hindistan, Jammu ve Keşmir’in Doda bölgesinin Bhaderwah kasabasında doğmuştur.

İlk oyunculuğunu Shikara (2020) filminde yapmıştır. Ardından Khateeb daha sonra Raksha Bandhan isimli filmde Akshay Kumar‘ın kız kardeşini canlandırmıştır. Şuan ise The Diplomat isimli filmde yer alacaktır. Ancak film çekim aşamasındadır.

Henüz yaşının genç olması veya dünya çapında vizyona giren filmlerde yer almamış olması ülkemizde pek tanınmıyor olmasına sebep olsa da, umarız ki ilerde daha iyi projelerde yer alarak kendisinden söz ettirmeyi başaracaktır.

Web sitemizde şuan için paylaşım planlamamız şu şekildedir. Öncelikle bir film seçiyor ve onu genel hatlarıyla bilgi vererek paylaşıyoruz. Ardından yönetmen ve oyuncu kadrosunun teker teker paylaşıyoruz. Bu yüzden söz konusu aktör de bu sebeple web sitemizde yer almıştır. Her ne kadar hakkında sinemaya dair pek bilgi olmasa da olabildiğince detaylı bir biçimde sunmaya çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Filmleri

İmdb‘deki bilgilere göre şu filmlerde yer almıştır.

Söz konusu aktör hakkında belki daha fazla bilgi bulmak mümkün ancak, web sitemizin genel konu yapısı gereği sinemaya yönelik yanlarını yazmayı tercih ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Bu yazıdaki bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Söz konusu aktör hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmanızı bu web site ile sınırlandırmayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir