Sahejmeen Kaur
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Aktörler
  4. »
  5. Sahejmeen Kaur Kimdir? Hint Kadın Aktörler

Sahejmeen Kaur Kimdir? Hint Kadın Aktörler

KurguSözlük KurguSözlük -
122 0

Sahejmeen Kaur : Bu yazımızda sizlere Hint kadın aktör S. Kaur hakkında olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Lütfen aktör hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Sahejmeen Kaur

Hint Kadın Aktör
Hint Kadın Aktör

15 temmuz 1998 yılında Hindistan Yeni Dehli’de doğmuştur.

Yengeç burcudur. Babasının adı Manjeet Singh, annesinin adı ise Sonia Kaur’dur. Bir de erkek kardeşi vardır adı Kanwardeep Singh’dir. Boş zamanlarında kitap okumayı, dans etmeyi ve şarkı söylemeyi seviyormuş.

Yeni Dehli’deki SGTB Khalsa Koleji’nde Kitle İletişimi alanında lisans eğitimi almıştır ve ardından yine Yeni Dehli Dwarka’daki IP Üniversitesi’nde Kitle İletişim alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında Mrit Pathshala isimli bir tiyatro topluluğunda yer almıştır.

2022 yılında ise Raksha Bandhan isimli filmde yer almıştır. Söz konusu filmde Hindistan sinemasının renkli ve kalabalık yapısını ve aynı zamanda film içindeki dans sahnelerini görebilirsiniz. İzlemenizi tavsiye ederiz. Film ile ilgili web sitemizde makale var. Makaleye bu paragraftaki filmin adına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yer Aldığı Filmler

  • Atrangi Re (2021)
  • Raksha Bandhan (2022)

Görüldüğü üzere hem genç hem de henüz pek filmde oynamamış durumda. Bu yüzden sinemaya dair kendisiyle ilgili ayrıntılı bilgi vermek maalesef zor. Ancak zamanla bu konuda ilerleme sağlarsa şayet, bu makalemizi güncellememiz halinde bilgiler artacaktır.

Bu yazıdaki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Lütfen söz konusu aktör hakkındaki araştırmanızı bu web site ile sınırlandırmayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir