smrithi srikanth
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Aktörler
 4. »
 5. Smrithi Srikanth Kimdir? Hint Kadın Aktörler

Smrithi Srikanth Kimdir? Hint Kadın Aktörler

KurguSözlük KurguSözlük -
156 0

Smrithi Srikanth : Bu yazımızda sizlere Hint kadın aktör S. Srikanth hakkında olabildiğince detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Lütfen söz konusu aktör hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında belirtiniz.

Smrithi Srikanth

27 Mart 1996 tarihinde Hindistan Yeni Dehli’de doğmuştur. Dehli Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Sinema dünyasına Raksha Bandhan isimli filmle başlamıştır. İmdb aktör hakkında yazılan bilgilere göre oynadığı vizyona girmiş tek film budur. Söz konusu film hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler, filmin isminin üzerine tıklayarak web sitemizde bulunan ilgili makaleye bakabilirler.

Hakkında sinemaya yönelik doğal olarak pek bir bilgi bulunmamaktadır. Henüz sinema dünyasında yeni bir isim ve zamanla umuyoruz ki daha iyi olacaktır. Kendisine bu konuda başarılar dileriz.

Aile Yapısı

 • Anne : Sulochana Srikanth
 • Baba : Srikanthan KS
 • Erkek Kardeş : KS Shikhar

Hobileri

 • Seyahat Etmek
 • Alışveriş
 • Fotoğrafçılık
 • Dans

Ayrıca internet ortamından edindiğimiz bir bilgiye göre ”Cherry Bomb” isimli bir Youtube kanalı vardır. Bu kanalı Jahnvi Rawat, Santana Roach, Rupali Rana ve Isha Sharma ile birlikte işletmektedir. (Kanal sahibi kim diye geçiyor bilgimiz yok) Söz konusu kanalın 1.04 milyon abonesi bulunmaktadır.

Hakkında genel olarak bilgiler bu şekilde. Zamanla daha iyi filmlerde yer alır mı ? Bu sorunun cevabını hep birlikte öğreneceğiz.

Bu yazıdaki tüm bilgiler internet ortamından edinilerek sunulmuştur. Lütfen söz konusu aktör hakkındaki araştırmalarınızı bu web site ile sınırlandırmayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir